17 ЧЕРВНЯ 2014р. з 10-00 до 13-00 Село Красна Слобідка Київська обл. Обухівський район. Відкритий турнір з рибної ловлі для спортсменів з вадами опорно-рухового апарату.22.07.2014 в 10:23

17 ЧЕРВНЯ 2014р. з 10-00 до 13-00
Село Красна Слобідка Київська обл. Обухівський район. Відкритий турнір з рибної ловлі для спортсменів з вадами опорно-рухового апарату.

Відкритий турнір з рибної ловлі для спортсменів з вадами опорно-рухового апарату провела громадська організація Федерація риболовного спорту інвалідів «РИСІ». За нагороди чемпіонату вели боротьбу 17 спортсменів, серед яких були як призери минулих змагань так і молоді спортсмени.
Сонсорували Турнір Компанія Normark Україна, ТМ «Фішка» 
На протязі трьох годин спортсмени закидали вудки, міняючи наживку,відстань лову та спортивну тактику. Не припинилися змагання і тоді, коли пішов дощ. По закінченню змагань почалося найцікавіше – зважування улову на електронних вагах, занесення результатів до протоколу та нагородження переможців.
1320 грамів. Стільки риби виловив кращий риболов, неодноразовий призер з рибної ловлі,Артем Бурич. Друге місце з результатом 689 грамів зайняв ветеран цього виду спорту інвалідівОлександр Джулай. Третім призером став мешканець Обухова Богослов, улов якого склав 586 грамів. Приз отримав і наймолодший учасник змагань Микита Притиченко.
Всі учасники змагань отримали призи від спонсорів.

Ссылка на FACEBOOK